Služby


GRAFIKA A DESIGN

Navrhneme, připravíme a vyrobíme vše, co si budete přát. 
O vše se postaráme. Spolu s Vámi vytvoříme nový vizuál Vaší společnosti. 


PROFESIONÁLNÍ FOTOGRAFIE 

Naší spolehliví a profesionální fotografové, mají dlouholetou zkušenost s focením, jak postav tak neživých předmětů a krajin. Vždy se snaží zachytí přesně to co si představujete.  


TISKOVÉ SLUŽBY

Potřebujete zhotovit nějakou tiskovinu? Jste zde správně. Vytvoříme a vytiskneme letáky, katalogy, plakáty, kalendáře, prostě veškeré tiskoviny od první myšlenky až po vytištění.

WEBY A E-SHOPY

Objednejte si weby šité na míru přímo pro Vás, vyberte si z jednoho z našich balíčků, které jsme pro Vás připravili. Mimo webových stránek se postaráme i o vzhled a funkčnost Vašeho e-shopu.

SIGNMAKING

Zhotovujeme samolepící řezané a celoplošné polepy na osobní i nákladní vozidla a autobusy. Vyrábíme plachty, reklamní cedule, transparenty a vývěsní štíty s použitím různých materiálů.

PREZENTAČNÍ SYSTÉMY - VELETRHY 

Vytvoříme pro vás jedinečný veletržní stánek, včetně roll-up, vlajkových flapů, stolků, stěn...  

EVENT PROMOTION a PR

Uspořádáme Vám reklamní či společenskou akci pro Vaši společnost. Cílem je zviditelnění a dostat se do podvědomí široké veřejnosti.

REKLAMNÍ DÁRKY

Potřebujete originální předměty s logem Vaší společnosti s lehkou grafikou? Tak to si u nás vyberete. Na výběr máte z mnoha předmětů, ať už dárkových nebo reklamních.