REKLAMNÍ PLOCHYPlynojem MAN je NEJVYŠŠÍ budovou v Ostravě. Jeho stěny lze využít jako vysoce rozměrné reklamní plochy viditelné ze vzdálenosti až tří kilometrů. V bezprostřední blízkosti navíc vede rušná komunikace spojující městské části Vítkovice a Mariánské Hory. Současně se přímo pod plynojemem nachází zastávka MHD, kterou denně využívá velké procento zaměstnanců z okolních firem, zejména pak pracovníci společnosti Vítkovice, a.s.


ENERGOMOST stojí nad Místeckou ulicí, která je nejrušnější příjezdovou komunikací vedoucí do centra Ostravy. Jeho konstrukce nabízí jedinečné umístění reklamní plochy. Most je nepřehlédnutelný pro všechny, kteří cestují do centra města a k Obchodnímu centru Nová Karolína a Futurum. Statistika prokazuje denní průjezdnost několika desetitisícovek automobilů. V blízkosti se nachází zastávka MHD. Stejně významným reklamním nosičem je Energomost i při jízdě opačným směrem z centra do městských částí Vítkovice, Hrabůvka, Poruba a hlavní výpadovou silnici směřující k Frýdku-Místku, Novému Jičínu a dálnici D1. 

PRO VYPRACOVÁNÍ NABÍDKY NEBO VÍCE INFORMACÍ VOLEJTE NEBO PIŠTE +420 739 600 435obchod@tirata.cz Více informací, ceny a technické parametry ZDE • PLYNOJEMENERGOMOSTVYPEČENÁ REKLAMA